Pozostałe aktualności

2017-10-23

Sebastian Białobrzeski 5 w ultramaratonie SPARTATHLON!

Sponsorowany przez Solid Logistics zawodnik – Sebastian Białobrzeski, wicemistrz świata w biegu 24-godzinnym, ukończył SPARTATHLON na 5 miejscu!

SPARTATHLON to kultowy 246cio kilometrowy ultramaraton, którego trasa wiedzie z Aten do Sparty. Gratulujemy!

 

czytaj więcej
2017-10-23

„Partes” - wyjątkowy projekt muzyczno-kulturalny sponsorowany przez Solid Logistics

„Partes” - wyjątkowy projekt muzyczno-kulturalny. Osią projektu jest złożony z zawodowych wokalistów męski zespół śpiewu cerkiewnego. Jego unikalny repertuar to owoc prac muzykologicznych i starannej selekcji zabytków sakralnej sztuki wokalnej dawnej Rusi.

czytaj więcej
2017-08-02

Atrakcyjne stawki na pierwsze kolejowe połączenie Hamburg - Małaszewicze - Hefei

Zapraszamy na pierwszy pełnokontenerowy pociąg w eksporcie jadący w relacji z Hamburga przez Małaszewicze do Hefei (Chiny). Kontenery możemy doładowywać w Małaszewiczach 15,16 sierpnia. Do Hefei pociąg dotrze już 30 sierpnia. Oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu: rail@solid-logistics.com.pl

 

 

czytaj więcej
2017-07-12

Z początkiem lipca br. uruchomiliśmy własny serwis drobnicy kolejowej z Shenzhen do Warszawy.

Przypominamy też o nowym pociągu, który w 08 lipca wyjechał z Xiamen do Poznania. Linia ta, póki co obsługuje tylko pełne kontenery (FCL). W związku z konkurencyjną ofertą cenową zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym Działem Handlowym

 

czytaj więcej
2017-07-01

Sponsorowany przez nas zawodnik wywalczył srebro w Mistrzostwach Świata w Ultra Maratonie w Belfaście.

Sebastian Białobrzeski został srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w Ultra Martaonie oraz znacząco przyczynił się do drugiego miejsca wyniku drużynowego Polski. Młody gniewny zawodnik z poznańskiego kluby Cityzen. Jest najmłodszym członkiem reprezentacji i jednocześnie największym objawieniem. Od początku iiczył na wygraną w Belfaście. Ostatecznie w 24 godziny przebiegł 267,19 km co dało mu srebrny medal ale również rekordowy wynik Polski. 

 

czytaj więcej