2016-12-09

Air Time Critical

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku jesteśmy do Państwa dyspozycji, by realizować priorytetową usługę transportu lotniczego.

Wiemy, że w sytuacjach awaryjnych i nagłych czas realizacji zlecenia przesyłki bywa krytyczny i dlatego pod numerem telefonu:

 

+48 513134280

  

zapewniamy Państwu rozwiązanie szyte na miarę z szybkim czasem transportu i optymalną ceną.

 

  • Zespół lotniczy gotowy do podjęcia działań 24/7. Poza rejsami regularnymi współpracujemy z dostawcami usług czarterowych co gwarantuje załadowanie przesyłki do pierwszego dostępnego dla destynacji samolotu.
  • W razie potrzeby zapewnimy kuriera na pokładzie (On - Board Carrier), który osobiście przewiezie Państwa przesyłkę w bagażu podręcznym. Do celu znajdującego się w Europie dotrze w 24 godziny, na świecie – 30 godz.
  • Dzięki jednoczesnej organizacji transportu drogowego pilna przesyłka zostanie odebrana od Państwa w ciągu dnia lub nocy a następnie poleci pierwszym dostępnym samolotem do miejsca docelowego.
  • Mamy doświadczenie w organizacji wysyłek niestandardowych: towarów niebezpiecznych, łatwopsujących się lub wymagających temperatury kontrolowanej (kosmetyki, farmaceutyki, artykuły spożywcze)